TERASINĖS LENTOS

 • Kokia mediena naudojama terasinėms lentoms gaminti?

  Terasinės lentos gaminamos iš aukštos kokybės pušies medienos. Dėl savo medžiagų ir apdorojimo būdo, jos tinka lauko terasoms, takams ir liepteliams, o specialus apdorojimas leidžia suteikti lentoms norimą išvaizdą.

   

  Kaip apsaugoti terasines lentas nuo aplinkos veiksnių?

  Norint apsaugoti terasines lentas nuo saulės, lietaus ir mikroorganizmų, būtina jas tinkamai apdoroti. Giluminis vakuuminis medienos impregnavimas yra vienas iš efektyviausių būdų, nes impregnavimo skystis įsiskverbia giliai į medieną, darant ją atsparią drėgmei, saulės spinduliams, grybeliams, puviniui, bakterijoms ir net termitams.

   

  Koks terasinių lentų pristatymo terminas?

  Visos prekės, įskaitant terasines lentas, Lietuvoje pristatomos per 2 iki 5 darbo dienas. Pristatymo laikas skaičiuojamas nuo mokėjimo gavimo momento.

   

  Kokia terasinių lentų pristatymo kaina?

  Pristatymo kainos nustatomos individualiai, atsižvelgiant į prekių kiekį, krovinio pakuotės išmatavimus ir svorį. Tiksli kaina pateikiama prekių krepšelyje, pasirinkus norimas prekes.

   

  Kas atsakingas už terasinių lentų ir kitų prekių iškrovimą?

  Kroviniai iki 3500 kg svorio pristatomi be iškrovimo paslaugos, tad iškrovimu turi rūpintis pats pirkėjas. Sunkesni kroviniai, viršijantys 3500 kg, iškraunami naudojant automobilio kraną.

   

  Ką daryti, jei terasinių lentų pristatymo laikas netinka?

  Jei pristatymo laikas netinka, galite susisiekti su mumis telefonu arba elektroniniu paštu. Skubaus pristatymo galimybė ir individualūs įkainiai derinami individualiai su klientu.

   

  Ką daryti, jei prekių priėmimo metu pastebėti pažeidimai?

  Jei prekių ar pakuočių pažeidimai pastebėti iškrovimo metu, gavėjas privalo įrašyti savo pastabas į krovinio važtaraštį. Tai būtina veiksmų seką, nes neatlikus šių veiksmų, nebus prisiimta atsakomybė už prekių pažeidimus, kurie nėra gamyklinis brokas. Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2024-04-12