KALIBRUOTA OBLIUOTA MEDIENA

 • Obliuota mediena internetu

  Medzioturas.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų kalibruotos obliuotos medienos pasirinkimą geromis kainomis. Kalibruota obliuota mediena - tai aukštos kokybės medienos gaminiai, pasižymintys tiksliais matmenimis, lygiu paviršiumi ir puikiomis eksploatacinėmis savybėmis. Ši mediena idealiai tinka įvairiems statybos ir apdailos darbams.

  Medzioturas.lt el. parduotuvėje siūlome platų asortimentą skirtingų kalibruotos obliuotos medienos gaminių. Kalibruota obliuota mediena skirstoma į kelias populiariausias kategorijas: grindų lentos, konstrukcinė mediena, dailylentės ir kt. Kalibruotos obliuotos medienos kainos priklauso nuo medienos rūšies, matmenų, kokybės klasės ir kitų specifikacijų.

  Kalibruotos obliuotos medienos kaina 

  Pigiausios kalibruotos obliuotos medienos kaina prasideda nuo 2,99 €/m už pušines dailylentes. Brangiausi gaminiai - aukščiausios kokybės pušų/eglių obliuotos lentos, kurių kaina siekia iki 25,99 €/vnt. Medzioturas.lt parduotuvėje dažnai vyksta akcijos, todėl galite įsigyti kokybiškus gaminius itin palankiomis kainomis.

  Renkantis kalibruotą obliuotą medieną, rekomenduojama atkreipti dėmesį į medienos rūšį, matmenis, kokybės klasę ir drėgmės kiekį. Prie kiekvieno gaminio aprašymo rasite svarbiausias specifikacijas, tokias kaip medienos rūšis, matmenys, kokybės klasė, drėgmės kiekis, šakų kiekis bei papildomą informaciją apie gaminio savybes ir pritaikymą.

  Medzioturas.lt - jūsų patikimas partneris įsigyjant kokybišką kalibruotą obliuotą medieną ir kitus medienos gaminius jūsų projektams!

  Kodėl verta rinktis kalibruotą obliuotą medieną?

  Kalibruota obliuota mediena pasižymi daugeliu privalumų, dėl kurių verta ją rinktis įvairiems statybos ir apdailos darbams: Tikslūs matmenys: Kalibruota mediena yra obliuojama ir kalibruojama, užtikrinant tikslius ir vienodus matmenis. Tai leidžia lengvai ir greitai montuoti medienos gaminius, taupant laiką ir išvengiant papildomų darbų. Lygus ir glotnus paviršius: Obliavimo procesas pašalina medienos nelygumus ir suteikia lygų, glotnų paviršių. Tai ypač svarbu, grindims ir kitiems matomus paviršius turintiems gaminiams. Aukšta kokybė: Kalibruotai obliuotai medienai naudojama kruopščiai atrinkta aukštos kokybės mediena. Pašalinami defektai, šakos ir kiti trūkumai, užtikrinant gaminio ilgaamžiškumą ir estetinę išvaizdą. Universali: Kalibruota obliuota mediena tinka įvairiems projektams - nuo sienų apkalimo iki baldų ir interjero detalių gamybos. Platus medienos rūšių, matmenų ir kokybės klasių pasirinkimas leidžia rasti tinkamą sprendimą kiekvienam poreikiui. Paruošta naudojimui: Kalibruota obliuota mediena yra iškart paruošta naudojimui - nereikia papildomai obliuoti, pjaustyti ar šlifuoti. Tai sutaupo laiką ir pastangas, leidžia greičiau įgyvendinti projektus. Ilgaamžišką: Kokybiška kalibruota obliuota mediena pasižymi puikiu atsparumu išoriniams veiksniams, drėgmei ir mechaniniams pažeidimams. Tinkamai prižiūrima, ji išliks estetiška ir tarnaus ilgus metus.

  Rinkdamiesi kalibruotą obliuotą medieną iš patikimų tiekėjų, tokių kaip Medzioturas.lt, gausite aukštos kokybės gaminius, kurie leis įgyvendinti jūsų projektus greitai, kokybiškai ir ekonomiškai efektyviai.

  Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2024-04-21.