STATYBINĖ MEDIENA

 • Neradai ar Nežinai? Nebėda! Paskambink, parinksime tinkamiausią variantą!

  Statybinė mediena yra viena svarbiausių medžiagų statybų sektoriuje, naudojama įvairiems tikslams tiek vidaus, tiek lauko darbams. Ji pasižymi universalumu, patvarumu ir ekologiškumu, todėl yra plačiai naudojama nuo seno. Statybinė mediena dažnai naudojama karkasinių namų statybai, stogų konstrukcijoms, perdangoms, grindims ir kitoms pastato dalims. Taip pat ji naudojama laikančiosioms sienoms, pertvaroms, laiptams ir net dekoratyviniams elementams. Medzioturas.lt rasite Lietuviškos pušies ir eglių statybinės medienos. Medžioturas.lt siūlo įvairią statybinę medieną už palankias kainas, pradedant nuo 0,79€ už 25x50x2000 lentą iki 70.79€ už 150x250x6000 gegnę.

  Dėl savo išskirtinių savybių ir ekologiškumo statybinė mediena išlieka nepamainoma medžiaga šiuolaikinėje statybų pramonėje, suteikianti pastatams šilumą, jaukumą ir natūralumą.

  Koks yra skirtumas tarp statybinės medienos ir impregnuotos medienos?

  Pagrindinis skirtumas tarp statybinės medienos ir impregnuotos statybinės medienos yra tas, kad impregnuota mediena yra specialiai apdorota, siekiant padidinti jos atsparumą išorės veiksniams. Impregnavimo procesas apima medienos įmirkymą specializuotais cheminiais tirpalais, kurie apsaugo medieną nuo drėgmės, puvimo, pelėsio, vabzdžių ir kitų kenkėjų.

  Statybinė mediena yra neapdorota mediena, naudojama įvairioms statybos reikmėms. Ji gali būti naudojama tiek vidaus, tiek lauko darbams, priklausomai nuo medienos rūšies ir kokybės. Tačiau neapdorota mediena yra labiau pažeidžiama drėgmės, puvimo ir kenkėjų, todėl jos ilgaamžiškumas gali būti trumpesnis, ypač nepalankiomis sąlygomis.

  Impregnuota statybinė mediena yra atsparesnė išorės poveikiui ir tinkamesnė naudoti drėgnose ar kenkėjų apgyvendintose vietose. Impregnavimo procesas padeda apsaugoti medieną nuo drėgmės sukeliamų problemų, tokių kaip išsipūtimas, deformacijos ir puvimas. Tai leidžia impregnuotai medienai išlaikyti savo struktūrinį vientisumą ir išvaizdą ilgesnį laiką, net ir esant nepalankioms aplinkos sąlygoms.

   
   

  Kas yra statybinė mediena?

  Statybinė mediena yra pjautinė mediena, kuri yra pagaminta iš vietinių pušių ir eglės medžių. Ji apima įvairius produktus, tokius kaip dvigubo pjovimo lentos, gegnės, murlotai, taip pat statramsčius, kolonas, skersinius, ilginius, sijas ir grindų sijas. Šie produktai statybose dažnai naudojami kaip atraminės arba laikančiosios konstrukcijos.

   

  Kokie yra statybinės medienos pristatymo terminai ir sąlygos?

  Visos prekės Lietuvoje pristatomos nuo 2 iki 5 darbo dienų. Pristatymo kainos nustatomos prekių krepšelyje, atsižvelgiant į prekių krovinio pakuotės išmatavimus ir svorį. Pristatymo laikas pradedamas skaičiuoti nuo mokėjimo gavimo momento. Apie pristatymą klientas informuojamas likus vienai dienai iki prekių siuntos pristatymo.

   

  Kaip skirstomi statybinės medienos krovinio dydžiai ir kas atsakingas už iškrovimą?

  Krovinio dydžiai skirstomi į kelias kategorijas: iki 1500 kg, iki 3500 kg ir iki 12 tonų. Kroviniai, kurių svoris nuo 1000 iki 3500 kg, pristatomi be iškrovimo paslaugos - iškrovimu rūpinasi pirkėjas. Kroviniai virš 3500 kg iškraunami naudojant automobilio kraną.

   

  Ar yra galimybės skubiam statybinės medienos pristatymui?

  Taip, skubaus pristatymo galimybės ir įkainiai derinami individualiai su klientu. Jei reikia skubaus pristatymo, prašome skambinti arba rašyti mums nurodytais kontaktais.

   

  Ką daryti, jei statybinę medieną priims ne tiesioginis užsakovas?

  Jei prekes priims ne tiesioginis užsakovas, prašome iš anksto informuoti parduotuvę, nurodant asmenį, kuris priims prekes, jo vardą, pavardę ir telefono numerį. Taip pat pageidautina, kad asmuo turėtų užsakymo patvirtinantį dokumentą.

   

  Kaip elgtis pastebėjus prekių ar pakuočių pažeidimus?

  Iškrovimo metu pastebėjus prekių ar pakuočių pažeidimus, gavėjas privalo įrašyti savo pastabas į krovinio važtaraštį. Neatlikus šių veiksmų, prekių pardavėjas neprisiima atsakomybės už prekių pažeidimus, kurie nėra gamyklinis brokas.

  Ką daryti, jei komplektacija neatitinka užsakymo?

  Jei prekių krovinio komplektacija neatitinka užsakymo, klientas turi tai atžymėti krovinio važtaraštyje. Neatlikus šio veiksmo, prekių pardavėjas neprisiima atsakomybės dėl komplektacijos neatitikimų.

   

  Kaip elgtis kilus klausimams ar problemoms dėl statybinės medienos?

  Kilus bet kokiems klausimams ar problemoms, susijusioms su prekių kokybę ar pristatymu, nedelsiant kreipkitės el. paštu ar telefonu. Mūsų komanda yra pasirengusi suteikti reikiamą pagalbą ir rasti sprendimus, kad užtikrintų klientų pasitenkinimą.

  Informacija paskutinį kartą atnaujinta 2024-04-21.